E-book ke stažení ZDARMA

01.09.2023

37° C jako ideální tělesná teplota? Proč je právě tato tělesná teplota pro naše zdraví nejoptimálnější a jak požadované bazální teploty dosáhnout? 

To vše a ještě mnohem víc se dozvíte, když si přečtete naši knihu od autora nejznámějších německých bestsellerů s wellbeing tematikou -  "37,0°C - Ideální tělesná teplota jako tajemství optimálního zdraví"


,,Další pacientka, paní Nightwakeová, se přiznala: "Nemohu spát celé hodiny, když jsou mé nohy stejně studené jako led. Trvá to věčně, dokud se moje nohy nezahřejí a já konečně můžu spát. Už nikdy nechodím do postele bez láhve s horkou vodou. Přesto mě ani láhev s horkou vodou okamžitě nerozehřeje uvnitř. Potřebuji něco, co by mě mohlo zahřát vnitřně. 

Paní Nightwakeová je v neustálém stavu vnitřního napětí kvůli nízké teplotě, která se projevuje přes její studené ruce a nohy. Lidé, kteří jsou chladní, jsou také stresovaní. Zvedají svá ramena a jejich svaly tuhnou. Není divu, že paní Nightwakeová se nemůže uvolnit a její noční odpočinek je narušený. 

Naštěstí jsem jí mohl dát několik rad, jak se vnitřně zahřát, a to z ní udělalo úplně jinou osobu. Vnitřní teplo jí umožnilo relaxovat. Pro ni to byl klíčový prvek při regeneraci - a znovu je spokojená - v její noční regenerační fázi. 

Více o tom později v knize. Pokud trpíte nízkou teplotou a jste jedním z těch lidí, kterým rychle chladnou ruce a chodidla, můžete se odvážit doufat, že vám tato kniha konečně nabídne řešení. Pokud se několikrát do roka nachladíte, tato kniha vám také může otevřít oči, jak nalézt příčiny a řešení." 

(úryvek z knihy 37,0°C - Ideální tělesná teplota jako tajemství optimálního zdraví)