Poka Poka BioBelt

Poka Poka BioBelt je určen specificky pro oblast břicha, bederní páteře a stehen


BioBelt pás generuje stejně jako všechny další výrobky řady BioMat™ příjemné dlouhovlnné infračervené záření. Pás obsahuje osm polodrahokamů, mezi které patří ametyst, černý turmalín, jadeit, křišťál, citrín, topaz, tygří oko a elvan. Tyto polodrahokamy produkují jemnější a méně intenzivní infračervené záření než matrace Amethyst BioMat™ .


Proč používat Poka Poka BioBelt?

  • pomáhá odstranit podkožní tuk v oblasti břicha
  • uvolňuje zádové svaly a snižuje bolesti zad
  • v kombinaci s terapií na matraci Amethyst BioMat™ zvyšuje termálně terapeutický účinek na břicho, kde dochází ke zvýšení produkce serotoninu a proteinu HSP v tenkém střevě


Cvičíte, běháte, dodržujete správnou životosprávu, a přesto se nemůžete zbavit přebytečného tuku na břiše?


Důvodem je chronická hypotermie, jinými slovy nízká tělesná teplota. Zejména u žen je hypotermie jedním z hlavních faktorů hromadění podkožního tuku v oblasti břicha. Organismus reaguje na chronicky sníženou tělesnou teplotu ukládáním podkožního tuku jako ochranu vnitřních orgánů před úbytkem teploty.
Je to podobné, jako když je nám zima a bereme si na sebe několik vrstev oděvů. Když se začneme zahřívat, postupně odkládáme jednu vrstvu za druhou. Tělo reaguje podobně. Jakmile cítí dlouhodobé zvýšení bazální, neboli vnitřní tělesné teploty, začne se zbavovat podkožního tuku. 


Dokud tedy nezvýšíme tělesnou teplotu, nejsme schopni se zbavit přebytečného tuku i přesto, že hodně cvičíme, běháme a dodržujeme správnou životosprávu.


Poka Poka BioBelt je velmi vhodný zejména pro ty, kteří potřebují snížit hladinu tuku v břišní oblasti.
Denní minimální hodinová termoterapie pomocí Poka Poka BioBelt je cestou ke zvýšení tělesné teploty a odstranění přebytečného podkožního tuku.