Řekli o nás...

Dcera Dáša mi podložku zapůjčila na 3 dny a mohu napsat, že takové zlepšení mého zdravotního stavu jsem opravdu nečekala!!! Ulevilo se mi od velkých bolestí zad /mám srostlé obratle/ od bolesti kolen – po artroskopii – a velmi mne trápila bolest v oblasti P ledviny. Mohu napsat, že po 3 sezeních bylo cca 30% bolestí pryč – manžel také vyzkoušel podložku – je dosti nervově labilní a jeho stav se o hodně zlepšil. Pro nás v našem věku a potížích je to dar z nebes. Budu Vaši podložku doporučovat s radostí a s láskou ke kamenům, které miluji!!! 

Jaroslava S.

Čkyně

Dečku BioMat jsme koupili bratrovi hned po zjištění že má rakovinu tlustého střeva. Používal režim "Sauna" pravidelně každý den (občas i déle než jednu hodinu, protože usnul). Po téměř třech měsících šel na operaci a doktoři byli velice překvapeni, že novotvar je podstatně menší, než avizovala všechna předoperační vyšetření (na kvalitních přístrojích fakultní nemocnice). Následovala "klasická" procedura chemoterapie. Bez větších problémů prošel jak první, tak i druhou chemoterapií, vlastně jej jenom zábly prsty na rukou i nohou, jinak nic. Ve srovnání se stejně operovanými probíhalo pooperační hojení ran velice rychle. Navíc to vše bylo v chřipkovém období, kdy všichni kdo s ním bydleli ve společném domě (manželka, dcera, zeť i vnučka) si opakovaně mezi sebou předávali chřipku, jen bratr zůstal zdravý. Nyní již uběhlo od operace více jak rok a onkologicky je zatím stále vše v pořádku. Zůstávají jen problémy s činností kruhového svěrače, způsobené radikální operací až na jeho bázi. Již se (bratr) "negriluje" každý den, ale velmi často. Po těchto hutných zkušenostech jsme si koupili dečku taky a používáme ji preventivně.

Milan K.

Lužany

Matraci BIOMAT používám téměř denně a jsem s ní velmi, velmi spokojená. Mám silné bolesti páteře, které mně terapie na matraci účinně pomáhá odstraňovat. Mohu se lépe pohybovat a i celkově se cítím lépe a svěží. Vřele ji doporučuji všem, kteří nechtějí polykat množství analgetik.
S pozdravem a velké díky. 

Miroslava M.

Brno

…Před prvním setkáním s podložkou Amethyst BioMat jsem měla velmi často problémy s nachlazením a tím i s močovým měchýřem. A tak tomu bylo i v den kdy jsem BioMat vyzkoušela poprvé a hned se do něj zamilovala. Po půl hodině prohřátí jsem nejdříve začala vnímat silnou bolest právě v močovém měchýři. Jeho tvar by se dal v tu chvíli nakreslit. Přesto to nebylo nepříjemné. Cítila jsem, že mé tělo velmi pozitivně reaguje na tento druh tepla. Bolest byla chvíli velmi intenzivní, ale asi po další půl hodině se začala přesouvatdo dolních končetin a prostoupila přes stehna a kolena z mého těla ven. Pro mne to byl v tu chvíli byl opravdu zázrak a veliká úleva nehledě na to, že mé zkřehlé tělo bylo ještě cca 2 hodiny naplněno vnitřním teplem, které jsem do té doby nebyla sama schopná vyrobit ani v sobě udržet. BioMat používám již přes rok a stal se mým velkým pomocníkem. Díky BioMatu se můj život výrazně zkvalitnil. Postupně jsem se zbavila nepříjemného úbytku energie, studených nohou, častého nachlazení a posmrkávání. Zároveň ho nesmírně oceňuji i v psychické rovině, je úžasným pomocníkem pro zvládání stresu a napětí a nenahraditelnou prevencí mého zdravotního stavu…..

Dana H.

Liberec

Mám fyzicky náročnou práci – podnikám v zemědělství. Matraci BioMat MINI vlastním asi rok, dozvěděl jsem se o ní náhodou od kamaráda. Před zakoupením matrace mě trápily několikaleté bolesti zad, které se rok od roku zhoršovaly, až postupně došlo k zatuhnutí zádových svalů od lopatek až po ramena, což mě velmi obtěžovalo při práci.
Během let jsem vyzkoušel různé procedury, abych se bolestí zbavil: Lázně + masáže (pomohlo asi na týden, po fyzické zátěži se bolesti plně dostavily zpět), odblokování neurologem + elektroléčba nebo kapačky – efekt byl téměř nulový. Matraci jsem měl na 14 dní od kamaráda. Spal jsem na ní celou noc a během dne jsem se na ni ležel při čtení nebo při sledování TV. Během 14 dnů používání matrace došlo k výraznému uvolnění zádových svalů (lépe se mi pracovalo). Po 14 dnech jsem matraci vrátil. Cítil jsem se dobře, ale zatuhlost zad se mi během 3 dnů vrátila. To byl moment, kdy jsem se rozhodl, že si matraci BioMat koupím. 

Leon V.

Blatec

Ještě jednou Vám moc děkujeme za zapůjčení BioMat Professional ametystové podložky, díky podložce BioMat se zlepšila kvalita našeho života, lépe se pohybujeme a nemusíme brát tolik léků. (což je úplný zázrak)

Eva Z.

Česká Lípa