Quantum Energy Pad

Hypoalergenní matrace QEP

Quantum Energy Pad je 4 cm silná hypoalergenní matrace, kterou lze použít jako komfortní doplněk na Amethyst BioMat™, klasickou matraci, ať pružinovou, gelovou nebo matraci z paměťové pěny. Quantum Energy Pad je vyroben z přírodních ekologických materiálů, zlepšuje kvalitu spánku a chrání před alergickými reakcemi na toxické materiály, které se používají v klasických matracích.

Quantum Energy Pad matrace promění vaši starou matraci na komfortní hypoalergenní matraci.

Quantum Energy vrstva produkuje dlouhé infračervené záření, zatímco turmalínová vrstva produkuje anionty. Dohromady tyto vrstvy pomáhají zdravému spánku tím, že podporují krevní oběh a pomáhají zlepšit odolnost proti bakteriím. Quantum Energy vrstva eliminuje výpary formaldehydu a čpavku, které produkují materiály používané v běžných matracích. Antibakteriální schopnosti QEP matrace eliminují tyto toxické plyny na 99.9 %. Toto je nesmírně důležité zejména při zápalu plic a stafylokokové infekci. 

Ultra jemné protialergické mikrovlákno brání poklesu tělesné teploty, chrání před toxickými účinky barviv používaných v syntetických materiálech, které vyvolávají alergické reakce a tím chrání naše zdraví. 

Mřížkový 3D materiál rovnoměrně rozkládá tělesnou váhu, což eliminuje tlakové body a zároveň umožňuje proudění vzduchu. Tento materiál nebrání průchodu infračerveného záření při použití v kombinaci s Amethyst BioMat™ infračervenou podložkou.

Quantum Energy Pad (QEP) od firmy The Life tlumí Beta vlnění, které je aktivní v silně stresových situacích a zároveň zvyšuje aktivitu Alfa vlnění, které vytváří pocit relaxace a napomáhá k osvěžujícímu spánku a vitalitě. Toto je prospěšné pro všechny, zejména však pro ty, kteří mají stresové zaměstnání nebo procházejí stresovým obdobím v životě. 


Jak QEP funguje?

Slovo "kvantum" je odvozeno od slova "kvantita" znamenající množství energie pro tvorbu hmoty. Tuto teorii poprvé použil a pojmenoval Německý fyzik Max Born (1882 – 1970). Dr. Albert Szent-Györgyi, který získal Nobelovu cenu za objevení vitamínu C v roce 1937 zjistil, že žijící buňky elektrickou energii generují a kvantová energie má vliv na elektrické pole živých buněk.

Zdravé buňky generují zápornou elektrickou energii a zpravidla fungují normálně při napětí menším než – 5 mV. Problémy ve funkci buněk nastávají v době, kdy se napětí v buňkách zvedne nad – 15 mV. Zejména nervové buňky, které generují průměrné napětí – 70 mV, však při pocitu bolesti generují napětí až + 30 mV. Kvantová energie může být přenášena až do – 90 mV, což pomůže odstranit signály bolesti nervových buněk, které generují až + 30 mV.

Quantum Energy Pad udržuje rovnováhu elektronů buněk, což navrátí napětí buněk do normálního stavu. Navíc zesiluje energetické pole uvnitř buněčné membrány.

Další objev Dr. Alberta Szent-Györgyi ukazuje, že pokud negativní elektrické pole kvantové energie navrátí napětí buněčné membrány zpět do normálních hodnot, imunita našeho organismu se zvyšuje, bolesti odcházejí a mysl se stabilizuje.