FAQ

1. Nejsem úplně přesvědčen/a o koupi. Mohu si BioMat™ nejprve vyzkoušet?

Ano, je možné domluvit se na osobní prezentaci a případné zapůjčení produktu. Stačí nás kontaktovat zde, my se Vám obratem ozveme.

2. Využiji BioMat™ i když zrovna netrpím žádnými bolestmi?

Určitě ano. Produkty BioMat™ mají všestranné využití - relaxace, rehabilitace, fyzioterapie, sportovní regenerace, kompenzační pomůcka pro zdravotně handicapované, pro seniory, ale i pro domácí mazlíčky nebo v rámci veterinární péče. Díky pravidelnému používání BioMat™ se Vám zlepší bazální teplota, upraví spánkový cyklus, zregenerují namožené svaly a mnoho dalších benefitů, které jsme pro Vás vypsali zde

3. Jaký produkt BioMat™ je pro mě nejvhodnější?

To záleží, na jaké účely si plánujete produkt BioMat™ pořídit. Pokud například potřebujete pomoct s redukcí břišního tuku, bude pro Vás nejlepší Poka Poka BioBelt. Pokud si chcete ulevit od bolesti, zrelaxovat nebo zregenerovat namožené svaly, zvolte Amethyst BioMat™ Mini nebo Professional... Rádi Vám však poradíme, případně zajistíme osobní prezentaci produktů, aby jste si vybrali BioMat™ "šitý na míru" právě pro Vás (kontakt)

4. Pro koho je BioMat™ primárně určen?

Výrobky Amethyst BioMat™ jsou určeny nejen pro všechny, kdo trpí chronickou bolestí, nespavostí, nedostatečnou imunitou, ale i pro ty, kdo chtějí jen relaxovat a užívat si benefity infračerveného záření a záporných iontů pro své zdraví. Zároveň matrace BioMat™ využívají rehabilitační centra, lázně, masérské salony, fyzioterapeuti po celé ČR. Své využití si Amesthyst BioMat™ našel i v řadě speciálních škol, jako pomůcka pro děti/dospělé se zdravotním handicapem. 

5. Co dělat když můj BioMat™ přestane fungovat?

Kontaktujte nás zde, my se Vám obratem ozveme a problém spolu vyřešíme.

6. Co všechno je součástí balení BioMat™ ?  

Součástí každého balení je matrace, moderní digitální ovladač, speciální ochranný potah na matraci (pozor - není voděodolný, ten je v případě zájmu nutné dokoupit zvlášť!). Každé balení je ve stylovém plastovém kufru, takže BioMat™ můžete vzít s sebou i na cesty a nemusíte se bát, že se poškodí.

7. Kdy pocítím první výsledky používání BioMat™ ?

První benefity klienti popisují již po pár prvotních terapiích. Jedná se však o subjektivní pocit, takže je velmi individuální, kdy na "vlastní kůži" pocítíte pozitivní přínos BioMat™ právě Vy. Důležité je podložku pravidelně používat a poté se výsledky dostaví za velmi krátkou dobu. Zkuste si pročíst například klinickou studii Mudr. Palivody, předního vrchlabského anesteziologa a nebo názory našich zákazníků.

8. Mohu si BioMat™ koupit na splátky?

Ano, samozřejmě. Splátkový kalendář je možné konzultovat při osobním setkání.

9. Nerozumím, jak BioMat™ funguje, chtěl/a bych ho vidět "naživo". Je možná osobní konzultace?

Ano, stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky, spojíme se s Vámi a domluvíme se na osobní schůzce/prezentaci.